Projektant – Elie Saab

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie kreacjom projektanta, który wiele lat temu skradł moje serce. Projektuje suknie niczym z bajki i w mojej opinii nie ma sobie równych. O kim mowa? O pochodzącym z Libanu Eliem Saabie.

Na początek wybrałam kilka kreacji pochodzących z kolekcji Haute Couture z tego i ubiegłego roku. Dla niewtajemniczonych określenie „haute couture” (czyt. ot kutjur) to luksusowe krawiectwo tworzone na indywidualne zamówienie. Jeżeli chcecie poczytać więcej na ten temat, to zajrzyjcie na Harper’s Baazar – klik. Nie jestem ślepo zakochana we wszystkich projektach Eliego Saaba, ale niektóre zapierają dech w piersiach. I tak! bardzo chciałabym mieć takie kreacje w swojej szafie.

Poniżej kilka projektów z różnych kolekcji ready-to-wear. Tych bardziej dostępnych dla zwykłych śmiertelników.

Pytanie retorycznie, czy moja miłość do projektów Eliego jest uzasadniona?

0 comments
3 likes
Prev post: Projekt I – torba na zakupyNext post: Projekt II – komin narciarski

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kto bloguje?

Nat

Hej, witaj na moim blogu! W poszukiwaniu odskoczni od rutyny życia codziennego postanowiłam założyć bloga i nauczyć się szyć na maszynie. Stawiam dopiero pierwsze kroki, ale okazuje się, że szycie wciąga i pochłania w zupełności! Blog to mój szyciowy dziennik, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to kliknij w link. Dowiedz się więcej o blogu...

Jestem też tutaj
Najnowsze posty
Archiwum