O blogu

Witaj w AlterNatywie.

Wymyśliłam sobie, że nauczę się szyć na maszynie. W tym celu przekopuję internet w poszukiwaniu ciekawych blogów, przepisów i wideo-tutoriali, które mają mi to zadanie ułatwić. Chętnie podzielę się swoimi odkryciami, więc jeżeli zastanawiasz się od czego zacząć, to zapraszam do lektury. 

Uwielbiam modę. Jestem pod tym względem typową kobietą i chciałabym posiadać niekończącą się szafę ubrań. Oprócz wpisów dotyczących szycia, na blogu będą pojawiać się wpisy związane z modą. W modzie jestem konserwatywna i szaleństwa u mnie nie znajdziesz, a raczej sporą dawkę minimalizmu.

W szyciu najbardziej podoba mi się idea oryginalności i stąd też wzięła się nazwa bloga. Szukam alternatywy do tego, co ma mi do zaoferowania współczesny świat.

Kto bloguje?

Nat

Hej, witaj na moim blogu! W poszukiwaniu odskoczni od rutyny życia codziennego postanowiłam założyć bloga i nauczyć się szyć na maszynie. Stawiam dopiero pierwsze kroki, ale okazuje się, że szycie wciąga i pochłania w zupełności! Blog to mój szyciowy dziennik, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to kliknij w link. Dowiedz się więcej o blogu...

Jestem też tutaj
Najnowsze posty
Archiwum